wtorek, 20 sierpnia 2013

Ale Meksyk!

W kołach zbliżonych do kwadratów mówi się, że po wydarzeniach na gdyńskiej plaży niepewny jest los rzecznika komendanta głównego policji. Najwyraźniej nie dotarł do niego sms o treści: „Zadymę w Gdyni spowodowali kibice, którzy zaatakowali meksykańskich marynarzy. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił.”

 Nie sposób również nie zauważyć, iż zbytnie fraternizowanie się Lecha Wałęsy z Jaruzelskim i Kiszczakiem spowodowało, że były prezydent wszedł w ich buty i chce teraz żeby pałować związkowców i strzelać do kibiców.

Ale Meksyk! A może nawet Egipt... Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Ruchu Chorzów "Niebiescy"w sprawie zajść, do jakich doszło na gdyńskiej plaży 18.08.2013 r.
Podziel się tym postem

2 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

za Niezalezna.pl :

"Meksykanin uderzył w twarz polską dziewczynę, która odepchnęła go, gdy próbował ją obmacywać. W jej obronie wystąpił kibic Ruchu, którego Meksykanin dźgnął nożem – to od tego, według relacji świadków, do których dotarł portal Niezależna.pl, zaczęła się awantura na gdyńskiej plaży, którą prorządowe media przedstawiają jako wywołaną przez „kiboli”.

W telewizorni jednak ruszyła nagonka na "Kiboli "- nie wiem, co do tego ma antysemityzm, ale jakiś uczony mąż w szklanym okienku razem z prowadzącym ubolewali nad naszym "upadkiem"

Antysemityzm...kibole...i rasizm ..

panowie upał wam wyjątkowo zaszkodził...

A ja sobie śpiewam na oczywistą melodię:
Miotają się szalenie
gdy fakty mają znaczenie.
A my nie odpuścimy!
Znaczenie faktom przywrócimy!

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Witaj E.,

a prokurator Niesiołowski z Gdyni odebrał sms-a i wie co mówić :-)

Pozdrawiam serdecznie

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top