sobota, 22 listopada 2014

Róbcie sobie dalej ustawki z Millerem

Rozumiem, że można było z różnych względów nie uczestniczyć w proteście przed i w siedzibie PKW.  Ale po co się tak spektakularnie od niego odcinać?! Pochwalili Was przynajmniej za to na Czerskiej i w TVN-e? Nie pochwalili. I jeszcze przywalili, że za ten „zamach na demokrację” winę ponosi PiS. To tak jak byście tam byli.  Warto więc było tak się wychylać z tym oświadczeniem i obrywać teraz z obu stron?
Czy Oni odcinali się od pielęgniarek, które w czerwcu 2007 roku wdarły się  do Kancelarii Premiera i rozpoczęły tam okupację? Czy ktoś z dzisiejszych "obrońców demokracji" krzyczał wtedy, że jest to atak na konstytucyjny organ państwa podczas wypełniania swoich  obowiązków? Można przypomnieć, co wtedy pisały media i mówili obecnie rządzący.
Jaki teraz macie mandat, by upominać się o  zatrzymanych i niesłusznie postawionych przed sądem,  skoro sami potępiliście, to co zrobili?
Kto ma teraz stanąć na czele tych społecznych protestów? Czekacie, aż Oni podstawią ludziom jakiegoś  Bolka? Czy nie widzicie, że pojedynczy, zdesperowany człowiek jest bezradny wobec tego kurewstwa, które się w kraju dzieje. Dlatego w Warszawie, Krakowie i  w innych miastach naród zaczyna upominać się o poszanowanie własnej godności. A Wy róbcie sobie dalej ustawki z Millerem…

fot. screenshot/YT
Podziel się tym postem

3 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Bardzo dobry tekst:)
Cieszę się, że nareszcie zrozumiałeś błędy PiS-u, który, ja osobiście uważam, jest zbyt bierny. A wróg tylko liczy na naszą bierność. Nie możemy ulegać, musimy pokazać im, że jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy. A pokazujemy to za pomocą naszych protestów. Przecież zyby nie Ewa Stankiewicz, Grzegorz Braun i inni protestujący w PKW nie poddałoby sie ono do dymisji.

Pozdrawiam serdecznie i tak trzymać!
PS Własnie wybieram się na protest.

Rzepka pisze...

Witaj E.,

nie no ja wszystko rozumiem. Ale wychodzi jakiś mydłek i mówi że potępia. Czy oni mają jeszcze jakąś nadzieję, że się te media w Polsce zmienią? No ja nie mogę. To mógł w ogóle nie wychodzić.

Pozdrawiam serdecznie

Anonimowy pisze...

Sporo racji!

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top