czwartek, 15 maja 2014

Historia kobiety, którą uzdrowił Jan Paweł II

W dniu beatyfikacji Jana Pawła II doszło do niewytłu­maczalnego z punktu widzenia lekarzy uzdrowienia Floribeth Mora Diaz, której nie dawano szans na przeżycie. Fakt ten nazwano cudem, ponieważ nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, jak to możliwe, by osoba, którą zaatakował tętniak wrzecionowaty, zaczęła nagle się czuć i zachowywać tak, jakby nigdy nie była chora, a wszelkie zmiany, jakie poczyniła choroba zupełnie zniknęła.

Uzdrowiona przez papieża Polaka Kostarykanka ma obecnie 51 lat, mieszka na przedmieściach San José, cieszy się życiem, rodziną i wnukami, wspominając ciągle wydarzenie, które przyniosło jej szczęście i niekwestionowany rozgłos.

Autor książki  połączył rozmowy o cudzie i wie­rze z wydarzeniami, które miały miejsce w tym odległym kraju. To reportaż z wyjazdu do Kostaryki, ilustrowany zdjęciami i wy­wiadami.

Opis i okładka: Wydawnictwo M
Podziel się tym postem

2 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Książkę warto przeczytać.
Podczas operacji Pana Janka Pietrzaka modliłam się za niego właśnie do Św. Jana Pawła II. Operacja przeszła pomyślnie (wszczepienie by-pasów) i według ostatnich wiadomości Pan Janek czuje się dobrze i został już wypisany ze szpitala.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Dobra wiadomość.
Bogu dzięki!

Pozdrawiam serdecznie

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top