czwartek, 18 kwietnia 2013

Tomasz Połeć: Świat szaleje

No i proszę, dzieje się tak, jak niestety przewidywałem. Znany gejowski aktywista, niejaki Boris Dittrich, były holenderski parlamentarzysta stwierdził, że następnym, po legalizacji związków partnerskich, celem dla środowisk homo jest legalizacja związków grupowych. Czyli gromadka żyje ze sobą w kupie.

Mam nadzieję, że ci wszyscy, którzy jeszcze do niedawna dawali się nabierać na miłe słówka różnych lewackich populistów, jakoby związki partnerskie były wszystkim czego żądają, dziś oprzytomnieją. Mamy już jasność: dewiacje mają stać się normą. Już sobie wyobrażam następny krok - legalizacja związków pedofilskich (nie od dziś wszak lewactwo twierdzi, że nie ma niczego złego we wczesnym useksualnianiu dzieci), następnie związki zoofilskie, a potem to już... Skoro jednak świat wariuje, a społeczeństwa pozwalają eksperymentować na własnych organizmach, to bardzo proszę.

W jednym z kawałów pewien Mietek z bezludnej wyspy, zapytany o imię odpowiadał z kozim akcentem - Mieeeetek. Bo jego tatuś mieszkał tam z kozą. Być może jesteśmy świadkami początku drogi, na końcu której takich Mieeeetków pojawi się znacznie więcej...  

Tomasz Połeć

fot. Milorad Mica Stajcic, Over the Rainbow (2010)
Podziel się tym postem

4 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Taka mi się rymowanka ułożyła po przeczytaniu tego artykułu:
Nikogo chyba to nie oburzy,
Gdy POwiem, ze są w POslce ci, którzy
Szerzą najgorsze zboczenia w świecie,
Więc jak, kochani, jak ich nazwiecie!
Nie pedofilia, nie nekrofilia
Ale właśnie POlska familia!
Nie angielska i nie francuska,
Lecz Palikota spółka i Tuska.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Witaj E.

Bardzo ładna rymowanka :-)

Serdecznie pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Czcigodny Rzepko
O ile mi wiadomo, w Holandii działa już "partia polityczna" domagająca się legalizacji pedofilii. A skoro pan Tomasz pyta co będzie następnym celem pos-tępaków po zoofilii, odpowiedź jest chyba oczywista: nekrofilia.
Jeden ze stałych komentatorów "antysocjala" niedawno opowiedział doskonały dowcip:
Icek zgłosił się do urzędu ponieważ zamierza wyemigrować z Polski.
- Przeżył Pan hitlerowców, ormowców i zomowców. To co panu dzisiaj zagraża? - pyta zdumiony urzędnik.
Homoseksualim - odpowiada Mosiek.
- ???
- Za Hitlera za homoseksualizm można było trafić do kacetu. Za Stalina wsadzali ich do więzienia, za Gomułki leczyli, za Gierka tolerowali, za Jaruzelskiego akceptowali. A teraz każą ich podziwiać. To mam jeszcze czekać aż będzie obowiązkowy?
Pozdrawiam ponuro.

Rzepka pisze...

Drogi Niedźwiedziu,

ta partia pedofilów w Holandii dzięki Bogu rozwiązała się dwa lata temu z powodu zbyt małego poparcia i braku szans na wejście do parlamentu. Uaktywnili się natomiast niemieccy zoofile (to nie żart) po tym jak w Bundestagu uchwalono, że kara za uprawianie seksu ze zwierzęciem wynosi 25 tys. euro. Dewianci poczuli się dyskryminowani i urządzili pikietę. Koniec świata!

Pozdrawiam serdecznie

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top