sobota, 6 lipca 2013

Kolonialna misja

Niemcy chyba naprawdę stracili kompletnie pamięć. Film „Nasze matki, nasi ojcowie” to jakaś totalna schizofrenia zakłamująca historię. I o ile jestem w stanie zrozumieć Niemców, którzy za wszelką cenę próbują pozbyć się piętna ludobójców, to zupełnie nie rozumiem polskich władz, które tolerują pokaz tego serialu w polskiej telewizji. Czy taki ma być cel abonamentu? Cóż to za misję prowadzi Polska Telewizja? Czy misją tą jest udział w próbie usprawiedliwiania niemieckich mordów w czasie II Wojny Światowej w całej Europie?

Nie rozumiem zupełnie polityki prezesa TVP, aby pokazywać w publicznej telewizji gniota obrażającego Polaków i do tego próbującego cześć niemieckich zbrodni zrzucić na nas.
Coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że żyjemy w kolonialnym kraju. Tylko trzeba pamiętać, że Niemcy wcale nie wymyślili obozów koncentracyjnych w czasach Hitlera. Oni zrobili to już wcześniej, w swoich koloniach w Afryce, gdzie masowo mordowali miejscową ludność właśnie w takich obozach.
Tomasz Połeć

Podziel się tym postem

2 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Schizofrenia to jest to, co robią polskie władze. Nie dość, że godzą sie na to, żeby Niemiec pluł nam w twarz, to jeszcze mówią, że deszcz pada.
A TVP dziwię się najwięcej, że wyemitowała tego rodzaju paszkwil na polski ruch oporu, bo tym był serial "Nazi matki, nazi ojcowie". I wszystko to za abonamenty telewidzów. Jak to dobrze, że ja nie płacę abonamentu, inaczej miałabym wyrzuty sumienia za płacenie za to, że mnie opluwają.

Pozdrawiam serdecznie, zgadzając się z Tomkiem Połciem.

PS R, ostatnio zaniedbujesz komentowanie na moim blogu:-)
I czekam na wiadomość od Ciebie:-)

Rzepka pisze...

Witaj E.,

ja też się zgadzam z redaktorem Połciem :-)

Pozdrawiam serdecznie

PS. Trochę nie było mnie w sieci. Już zaglądam.

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top