czwartek, 21 marca 2013

Tryptyk edukacyjny


Podziel się tym postem

6 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

:)))))))))))

Szumilas-Huczybór do wora, a wór do jeziora!
Dzisiaj należało ją utopić zamiast Marzanny.
Ona i jej poprzedniczka narobiły najwięcej szkody w szkolnictwie, bo to, żeby sześciolatki posłać do szkoły to był pomysł Hall, która później się z tym powstrzymała, ale wiadomo było, ze kolejna małpa z PO, która obejmie stołek ministerstwa szkodnictwa, to zrealizuje.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Witaj E.

No, to wtedy byłoby topienie Krystynny..;)

Pozdrawiam serdecznie

tie_ fighter pisze...

To właśnie brak realnej odpowiedzialności powoduje, że takie odmóżdżone kretynki dokonują eksperymentów na żywym organizmie - tyle, że tu chodzi o nasze dzieci. Nie Trybunał stanu, tylko jak zwykli przestępcy powinni być sądzeni za ten gwałt na polskiej edukacji. Im to jednak wisi, bo jak im ludzie podziękują to się odnajdą w roli opozycji i następną kadencję się zaliczy - myśląc co by tu jeszcze spieprzyć.

Rzepka pisze...

Tie Fighter

Miałbym inny pomysł. W niektórych miastach stoją jeszcze pręgierze do których kiedyś przywiązywano osobników zasługujących na publiczne potępienie...

Anonimowy pisze...

MEN atakuje supernianią:
http://wpolityce.pl/artykuly/49953-nie-dajcie-sie-men-znow-uderza-propaganda-w-roli-autorytetow-zatrudnia-weronike-ksiazkiewicz-i-dorote-zawadzka

tie_ fighter pisze...

Nie miałbym nic przeciwko temu aby pospolitych przestępców i wyjątkowych szkodników potraktować kiścieniem na oczach tłumu - ku przestrodze i zadośćuczynieniu za winy.

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top