wtorek, 7 lipca 2015

Odmęty tolerancji

W jednej z niemieckich szkół, zabroniono uczennicom przychodzenia w wydekoltowanych bluzkach, ponieważ może to zranić uczucia religijne imigrantów z Syrii, których ośrodek zlokalizowano w sąsiedztwie. Jak podano, frywolny strój „może zdenerwować uchodźców”!
W ostatnim czasie bardzo głośno jest o uchodźcach z krajów objętych wojną religijną. Rozumiem doskonale, że ludzie chcą ratować swoje życie i uciekają. Obowiązkiem zaś krajów bogatszych, jeszcze nie objętych wojną, jest udzielić schronienia i wsparcia. Ale zachowajmy zdrowy rozsądek, błagam! To nie my przychodzimy do nich, tylko oni do nas. To kto ma się dostosować do norm panujących w kraju udzielającym schronienia? No raczej goście.
Niestety ta sytuacja to kolejny dowód na kompletną degrengoladę Unii Europejskiej, która obecnie wszelkimi sposobami chce utracić swą tożsamość. Pierwsze słyszę, żeby to gość narzucał gospodarzowi zasady współżycia. A poza tym, jak imigrantom przeszkadza sposób życia Europejczyków, to siłą nikt ich zatrzymywać nie będzie. Droga wolna – mogą wracać do Syrii czy gdzie tam chcą.
Po co mi goście, którzy nie szanują moich zasad!
Tomasz Połeć

ilustracja: ndie.pl
Podziel się tym postem

5 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Imigranci już zdominowali unię?

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

No właśnie.
Ale mogą jeszcze bardziej.
Nie można do tego dopuścić.

Pozdrawiam serdecznie

tie_ fighter pisze...

Już widać efekty polityki multi culti w większości krajów Europy zachodniej. Lawinowo rosnąca liczba gwałtów i innych przestępstw, terroryzowanie lokalnych społeczności, wprowadzanie prawa szarii itd. W tolerancyjnej Szwecji blisko 70% wszystkich przestępstw jest popełnianych przez imigranckie gangi. Cholernie wysoka cena za wyhodowanie sobie elektoratu zastępczego.

Rzepka pisze...

Czarno(nomen omen) to widzę i u nas, mimo widocznego sprzeciwu wielu środowisk. Nas, Polaków doświadczenia innych z reguły niewiele uczą.

Pozdrawiam

Michał Sybirak pisze...

UCHODŹCY CZY NAJEŹDŹCY? (co mówią o tym proroctwa) http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2015-09-27-inwazja.html

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top