niedziela, 14 grudnia 2014

Możemy być wolni!

Zdjęcia z Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów. Fot. J.Rz & R.Rz
Podziel się tym postem

2 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Piękne zdjęcia z pięknego marszu - dziękuję Tobie i J.:-)
Szkoda, że mnie tam zabrakło, ale byłam z Wami duchem, oglądałam Was w TV Trwam.
Anita mówi, że było Was ok.60 tys., inni podają, że ok. 100 tys., jeden neptek na S24 pisze, że ...zaledwie 20 tys. Przeciwnicy marszu podaja, że mało i że to była klęska PiS-u.
Szkoda, że nie poszła z Wami młodzież z ruchów narodowościowych.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Witaj E.,

Byliśmy z bratem i kolegą sąsiadem. To była jedna z najliczniejszych i jednocześnie najspokojniejszych manifestacji, w jakich miałem okazję uczestniczyć. Organizacja wręcz perfekcyjna, nic dziwnego, że różne medialne zombie nie mając się do czego przyczepić wymyślają różne bzdury i zaniżają liczbę uczestników. Żadna ich szydera tu już nie pomoże.
Trudno powiedzieć precyzyjnie ile nas było. Sądzę, że dane o 100 tys. mogą być lekko zawyżone, ale te mówiące o 60-80 tys. już nie. Z pewnością wie to policja, ale nie chce powiedzieć. Domyślam się, iż takie dostała dyspozycje od władzy przekazane przez Teresę "Da Radę", by nie podawać. Nie można przecież przekazywać pozytywnych info o marszu żeby społeczeństwo nie pomyślało sobie przepadkiem, że demonstracja miała charakter masowy. A skoro nie można zmarginalizować ponieważ ludzie widzieli w różnych tv, to się przemilcza i odsyła do organizatorów.

Pozdrawiam serdecznie

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top