wtorek, 29 stycznia 2013

Pięć milionów głosów polskich małżeństw!

W ostatni piątek miało miejsce w polskim Sejmie ważne głosowanie. Większości poselskiej udało się odrzucić projekty instytucjonalizacji związków partnerskich.

Jako Fundacja Mamy i Taty od samego początku występowaliśmy w obronie małżeństwa rozumianego jako związek kobiety i mężczyzny oraz prawa dzieci do wychowania w rodzinie złożonej z mamy i taty. Scenariusz zdarzeń, które mają w tej chwili miejsce opisaliśmy ponad dwa lata temu w raporcie Przeciw wolności i demokracji. Dotyczyła tego także nasza pierwsza akcja z 2010 roku Cała Polska chroni dzieci. Z tą myślą organizowaliśmy też kolejne wystąpienia List do Komisji Europejskiej, oraz Raport Polska 2030.

Wynik piątkowego głosowania niebywale zmobilizował zwolenników związków partnerskich do bezpardonowej walki, szczególnie nieprzejednanej wobec posłów, którzy głosowali inaczej niż ich partyjni liderzy. Jak donoszą przyjazne sprawie związków media, już ponad 500.000 (pół miliona) maili z protestami wysłali do nich ci, którzy opowiadają się za zrelatywizowaniem pojęcia rodziny w imię rzekomej nowoczesności, równości i niedyskryminacji. Lansuje się przy tym tezę, że Polacy akceptują związki osób homoseksualnych a tylko za sprawą konserwatywnego nastawienia posłów, bardziej radykalnych w tej sprawie niż ich wyborcy, wstrzymywane jest wprowadzenie tzw. nowoczesnego modelu rodziny.

Cieszymy się z sukcesu jakim jest zablokowanie podobnych żądań ale jednocześnie wiemy, że szczególnie w obliczu wzmożenia aktywności ich zwolenników nie możemy milczeć ! Nasza bierność uwiarygadnia medialny przekaz i sprawia, że Polacy, którzy nie mają ugruntowanego zdania na ten temat, przyjmą punkt widzenia lepiej zorganizowanej i bardziej widocznej mniejszości.
Posłowie, którzy mimo nacisków zdecydowali się stanąć w obronie polskiej Konstytucji i wyrażonej w niej definicji małżeństwa powinni również otrzymać nasze wsparcie !
Dlatego prosimy Pana o podpisanie się pod przygotowanym przez nas listem z podziękowaniami kierowanymi do 228 posłów, którzy zagłosowali za odrzuceniem projektu ustawy o umowie związku partnerskiego. Chcemy jak najszybciej zebrać pod nim jak najwięcej podpisów i wysłać w wersji papierowej indywidualnie do każdego z nich.


W Polsce mieszka około 9 milionów małżeństw. Większość z nich akceptuje zapisaną w Konstytucji prawną ochronę małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. Jest więc wyzwaniem dla nas wszystkich by mogły one wyrazić swoje poparcie w tej sprawie. Prosimy o przekazanie naszej prośby wszystkim Pana znajomym i przyjaciołom. Pomóżmy wspólnie zabrać głos w tej sprawie milczącej dotąd większości.
Zbierzmy w obronie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny pięć milionów głosów polskich małżeństw!


Z wyrazami szacunku

Paweł Woliński


***
 Filmik promujący kampanię Fundacji Mamy i Taty pod nazwą: Miłość. Lepiej na całe życie.Podziel się tym postem

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

czcigony Rzepko
Może trym razem milcząca większość Polaków w końcu przemówi. I okaże się że komuchy, pierwsza polska ciota z szajki Palikota i reszta tej wyjącej zgrai to jedynie szumowina. Unosząca się na powierzchni więc dobrze widoczna.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie gdzie też porusdzyłem ten temat.

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Serdeczne dzięki, podpisałam:)
Dzieki Bogu, że dał rozum posłom z PO, którzy wypowiedzieli się przeciwko "sodomii i gomorii" w Naszym Kraju.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Drogi Niedźwiedziu,
widać jakąś szczególną mobilizację po stronie tych homopropagandystów. Dawno nie widziałem takiej agresji i zajadłości. Oni nie odpuszczą i co chwila będą nas gnębić tymi swoimi chorymi projektami. A Tusk się cieszy, bo to dla niego temat przykrywkowy. Wszystko dobre byle nie zajmować się jego rządami...

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Witaj E.,

oby nie zostali zmłotkowani, bo zdaje się, że te projekty wrócą za chwilę do sejmu.

Ja również dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Pelargonia pisze...

R., na temat "sodomii i gomorii" jest coś niecoś na moim blogu w poprzednim poście, w którym zamieściłam zdjęcia kobietona Grodzkiego w tańcu. Co za ohyda!

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

E., OK. - dzięki!

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top