niedziela, 17 czerwca 2012

Powtórka z rozrywki: Upadek DonaldaW montażu wykorzystałem fragmenty filmu "Niedziela Barabasza" w reż. Janusza Kondratiuka. Muzyka Scott Joplin
Podziel się tym postem

5 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Dzięki za przypomnienie tego filmu:)
Właśnie teraz, po tym, jak "nasi" z hukiem wylecieli z Ojro.
Ich przegrana, którą ja przewidziałam dokładnie, to rzeczywiście upadek Donalda. Dobrze mu tak!
No cóż, po prostu wygrali lepsi. Za dużo merdia zachłystywały się remisem z Ruskimi, ale to wiadomo, że w ten sposób chcieli odwrócić uwagę narodu od sprawy katastera i pakietu energetyczno - klimatycznego.
Swoja drogą to cieszy, ze Grecy spuścili łupnia Ruskim. Nota bene, Ruscy kibole nie przyjechali na Ojro po to, żeby kibicować, tylko po to, żeby bić Polaków i pokazać, kto tu rządzi. Niech teraz wypierdzielają z Polski w podskokach.

PS A jednak Tomaszewski miał rację.

Pozdrawiam serdecznie

Pelargonia pisze...

PS2 R., a to piosenka na podsumowanie występu "naszych" na Ojro, którą przypomniał M.
Zadedykujmy ja Tuskowi.
A mówiłam - koko koko dla Polaków Euro spoko!

Zespół "Jagienki" - Nie pomoże już nic

Pozdrawiam serdecznie jeszcze raz:)

Anonimowy pisze...

Czcigodny Rzepko
Mnie interesuje głownie to ilu jeszcze idiotów z licencjatami Wyższych Szkół Gotowania na Gazie i Pieprzenia w Eurobambus nadal wierzy w swojego fuehrera. I gdy po raz kolejny okaże się że ma on pełne portki, kupi wyjaśnienie że zakradł się tam Kaczyński i on to zrobił.
Pozdrawiam serdecznie.

Rzepka pisze...

Witaj E.,
Cóż, w całej tej klęsce najmniejszy udział mają - moim zdaniem - piłkarze, którzy musieli stosować się do niezrozumiałej i tchórzliwej strategii trenera. Na pocieszenie pozostaje nam to, że Ruscy też są za burtą, Smuda odejdzie, a Tusk nie będzie mógł wygrzewać się w blasku sportowego sukcesu i ta porażka - mam nadzieję - faktycznie mu zaszkodzi.

Serdecznie pozdrawiam

Rzepka pisze...

Niedźwiedziu,
miałem nawet coś na ten temat napisać, ale przeczytałem tekst Łukasza Warzechy, który całkowicie odzwierciedla moje myśli, więc pozwól, że go tu podlinkuję. Moim zdaniem trafia w punkt.

Pozdrawiam serdecznie

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top