czwartek, 27 listopada 2014

Seans na dziś: Transformacja, część pierwsza - film Grzegorza Brauna

Film Open Group "uwolniła" jeden ze swoich wartościowych dokumentów, warto więc z tej okazji skorzystać. Na kanale You Tube producenta obejrzeć można  pierwszą część "Transformacji" Grzegorza Brauna.

"Transformacja przedstawia genezę i krwawe konsekwencje komunistycznego przewrotu w Rosji; pokazuje, jak w l. 20. i 30. XX w. Lenin, Trocki, Dzierżyński, Stalin i ich wspólnicy wypracowują metody dezinformacji, prowokacji i eksterminacji – „stałe warianty gry”, które stosowane będą wobec wszystkich stających na drodze do zwycięstwa „światowej rewolucji”.
„Największa katastrofa geopolityczna XX stulecia” – tak rozpad Związku Sowieckiego określił prezydent Rosji, b. pułkownik KGB, Putin [2005]. Aby pojąć istotny sens tych słów i ocenić rzeczywisty rozmiar katastrofy, trzeba wrócić do początków najbardziej zbrodniczego systemu władzy w dziejach."


Opis filmu za Film Open Group
http://www.ahaaa.pl/pl/downloads/wesprzyj/
Podziel się tym postem

2 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Oglądałam i polecam innym!

Cenię Pana Grzegorza, którego miałam okazję poznać osobiście, za to, co robi.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Witaj E.,

ja też cenię Grzegorza Brauna, choć często nie zgadzam się z jego poglądami np. również chciałbym, by Polska była mądrze i sprawiedliwie zarządzana, ale niekoniecznie przez króla ;-)

Pozdrawiam serdecznie

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top