czwartek, 21 czerwca 2012

Pastwisko pod dachem

Znów rozłożyli dach na Narodowym.  Nic dziwnego, że w takiej saunie lepiej czuli się Portugalczycy. Czerwone koszulki Czechów już w pierwszej połowie zrobiły się mokre i bordowe od potu. Skąd goście z UEFA biorą tych synoptyków? Zapowiadano co prawda deszcz, a nawet burzę, ale bardzo późnym wieczorem. Tymczasem w trakcie meczu nie spadła nawet kropla. Może powinni skorzystać ze speców od pogody z Formuły 1 ?

Obiektywnie trzeba jednak przyznać, że Portugalczycy byli lepsi, no i mieli CR7, który  biegał po pastwisku niczym rozjuszony byk. Tak,  po  pastwisku, bo piłkarskiej murawy w niczym to nie przypominało. Wstyd! Czesi mogli liczyć na jedną mistrzowską akcję, mieli taką szansę w drugiej połowie po rajdzie i dośrodkowaniu Pilara – szkoda, że im nie wyszło…Optymiści wierzyli jeszcze w dogrywkę i karne, a w nich na umiejętności Cecha.

Jeśli Grecja przegra z Niemcami, czego jej nie życzę, to zespoły z „naszej” grupy zakończą Euro na ćwierćfinałach. Potwierdzi się więc, że była to najsłabsza grupa turnieju. Kibicujmy Grekom!

Ćwierćfinał Euro 2012
Czechy – Portugalia 0 : 1. Bramka: Ronaldo 79’

fot. screenshot

PS.
To jest notka nr 400 na tym blogu, co niniejszym odnotowuję :)

Podziel się tym postem

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czcigodny Rzepko
Można Greków lubić, można się na nich irytować za to bezczelne życie na kredyt, ale co do meczu nie mam złudzeń. Wygrana Helmutów dwoma bramkami lub wyżej.
Pozdrawiam serdecznie.

Rzepka pisze...

Drogi Niedźwiedziu,
statystyki są nieubłagane. Grecja nigdy nie wygrała z Niemcami: 5 razy przegrywała, trzykrotnie padł remis. Tak więc tylko niepoprawni liczą na niespodziankę. Ale sport nie byłby sportem gdyby nie było w nim niespodzianek :)

Pozdrawiam serdecznie

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Właściwie to przestałam oglądać ten Ojrocyrk od kiedy "nasi" nie grają, więc zwisa mi i powiewa, kto wygra.
Meczu Grecja - Niemcy, oczywiście nie będe oglądać, ale duszą jestem za Grekami. Chciałabym żeby wygrali i niech sie Angela w swój tłusty zadek ugryzie.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

E.,
Wygląda na to, że faktycznie tak jak mówili niektórzy (np. Andrzej Szarmach) Polska była w grupie śmierci. Bo wszystkie drużyny z tej grupy już poległy.


dziś od rana w walterowni rozpaczliwa akcja poszukiwania kibiców, sympatyków Euro ;)) Nie ma. Rozpłynęli się...

Serdecznie pozdrawiam

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top