poniedziałek, 11 czerwca 2012

Mówmy o Smoleńsku!

Tu kiedyś, mam nadzieję, że niedługo, będzie stał na stałe krzyż. Ten który dziś jest w kościele św. Anny, będzie stał, by upamiętnić tragedię smoleńską, po by upamiętnić te wielkie chwile zjednoczenia naszego narodu. I będzie stał ku otusze tych wszystkich, którzy wierzą, którzy nie dają się zastraszyć. Którzy są solą polskiej ziemi. Ku waszej otusze, ku otusze polskich patriotów – mówił wczoraj Jarosław Kaczyński podczas kolejnej miesięcznicy tragedii pod Smoleńskiem.

Pamiętajmy, nigdy dość mówienia o Smoleńsku. Nie dajmy się zakrzyczeć wrogom prawdy.  Mówmy o  Smoleńsku nieustannie, mówmy wszystkim dookoła,  przekażmy nasze postulaty całemu światu.  Aż do skutku - do poznania całej prawdy o tamtej tragedii oraz godnego upamiętnienia jej ofiar.
Podziel się tym postem

2 komentarze:

Pelargonia pisze...

Witaj R.,

Nie dajmy się nawet na chwilę otumanić Euro i innymi pierdołami, nawet podczas mistrzostw nie zapominajmy o Smoleńsku.

Tym bardziej, że prawa wyjaśnienia tragedii nad Smoleńskiem zbliża się do końca.

Coraz więcej wskazuje na to, że śmierć prezydenta i 95 towarzyszących osób nie była wypadkiem. Wiedzę o tym zawdzięczamy pracy wielu naukowców na całym świecie.
Nie wolno pozwolić, by kłótnie i ewidentne prowokacje zniszczyły dotychczasowy dorobek. Wszystkie siły patriotyczne muszą wesprzeć starania komisji Antoniego Macierewicza o wyjaśnienie prawdy.

Pozdrawiam serdecznie

Rzepka pisze...

Witaj E.
Nic dodać, nic ująć z tego, co napisałaś, zgadzam się w stu procentach.

Serdecznie pozdrawiam :)

 
Copyright © 2014 Pejzaż Horyzontalny | Rzepka • All Rights Reserved.
Template Design by BTDesigner • Powered by Blogger
back to top