wtorek, 6 lipca 2010

Po wyborach

Plakat powyborczy:

2 komentarze:

  1. U Ciebie też ładniutko. Kolory takie napawające optymizmem. Będzie nam potrzebny..

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie miałem zmieniać, bo ten niebieski nie za bardzo się kojarzy ;)

    OdpowiedzUsuń