U Ciebie też ładniutko. Kolory takie napawające optymizmem. Będzie nam potrzebny..
Właśnie miałem zmieniać, bo ten niebieski nie za bardzo się kojarzy ;)
U Ciebie też ładniutko. Kolory takie napawające optymizmem. Będzie nam potrzebny..
OdpowiedzUsuńWłaśnie miałem zmieniać, bo ten niebieski nie za bardzo się kojarzy ;)
OdpowiedzUsuń