piątek, 24 lipca 2009
W gazowni
*)Tekst z dymków: fragment piosenki z programu "Kabaret Olgi Lipińskiej".
I jeszcze bonusik. Zdjęcie autentyczne.
Wykorzystałem zdjęcia: AG,
Daylife
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
‹
›
Strona główna
Wyświetl wersję na komputer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz