piątek, 24 lipca 2009

W gazowni






*)Tekst z dymków: fragment piosenki z programu "Kabaret Olgi Lipińskiej".

I jeszcze bonusik. Zdjęcie autentyczne.




Wykorzystałem zdjęcia: AG, Daylife

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz