Jak taka komisja powstanie (odcisków) chętnie do niej przystąpiłbym :) - ale mnie nie wezmą :( . Ciekawe co jeszcze mogą wymyślić :)Pozdrawiam
Jak taka komisja powstanie (odcisków) chętnie do niej przystąpiłbym :) - ale mnie nie wezmą :( .
OdpowiedzUsuńCiekawe co jeszcze mogą wymyślić :)
Pozdrawiam