Zajefajne!!!!!:)))))Rzepko, moze uda Ci się to przesłac pocztą?Pozdrawiamy serdecznieEwa z Mamą
Bomba!!!!:)))Czy udałoby się to przesłać pocztą?PozdrawiamyEwa z Mamą
Cieszę się Ewo, że doszło :)Serdecznie pozdrawiam
Zajefajne!!!!!:)))))
OdpowiedzUsuńRzepko, moze uda Ci się to przesłac pocztą?
Pozdrawiamy serdecznie
Ewa z Mamą
Bomba!!!!:)))
OdpowiedzUsuńCzy udałoby się to przesłać pocztą?
Pozdrawiamy
Ewa z Mamą
Cieszę się Ewo, że doszło :)
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam