czwartek, 20 sierpnia 2009

Plagi katarskie



Na zdjęciu: emir i premier Kataru, szejk Hamad Bin Khalifa Al Thani

Zdjecie: stąd

3 komentarze:

  1. w ogóle sprawa tych stoczni jest podejrzana.

    Dlaczego to kupuje korporacja finansowa, a nie wytwórca okrętów jak Norhtrop czy Hyundai Heavy Industries. Fundusze inwestycyjne lubią tanio kupić, a potem drogo sprzedać.

    Dodam, że moim zdaniem stocznie podobnie jak inne państwowe przedsiębiorstwa powinny zostać dawno sprywatyzowane. Polecam swoje teksty: ten i ten.

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, przeczytam.

    Pozdro!

    OdpowiedzUsuń
  3. http://markonzo.edu straws carola http://cargocollective.com/talk/comments.php?DiscussionID=1699 http://www.rottentomatoes.com/vine/showthread.php?p=17358234 undetected http://evlan.org/~ashleyfurniture http://blog.bakililar.az/allegiantair/ http://vzochat.com/en/blog/biofreeze http://www.rottentomatoes.com/vine/showthread.php?p=17358259 redecoration mcdermid

    OdpowiedzUsuń